×
Our Services

Hakkımızda

Firmamız hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

FİRMAMIZ HAKKINDA

Firmamız kurumsal ve bireysel internet hizmetleri sunabilmek amacıyla 2007 Yılında kurulmuştur. Başlangıçta web hosting , web tasarım amaçlı kurulmuştur. 2009 yılının ilk yarısında sunucu ve sanal sunucu hizmetleri vermeye başlamamızın ardından müşteri potansiyelimiz artmıştır. 2010 yılının Ekim ayı itibari ile tamamıyla kurumsal bir yapı ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmiş bulunmaktayız. Şuanda hesaplı ve güvenli hosting seçenekleri , alan adı kaydı , sunucu ve sanal sunucu hizmetleri sağlamaya devam etmekteyiz. .

VİZYONUMUZ

Yetkin insan kaynağı, müşteri odaklı süreçleri ve hayatı kolaylaştıran teknolojileri ile çözümler sunarak kendini farklılaştırmayı başarmış bilişim sektörünün yenilikçi gözde firması olmak.

MİSYONUMUZ

Internet’i herkes için uyarlanabilir bir teknoloji olarak konumlandırmak.

POLİTİKAMIZ

Müşteri memnuniyeti ve servis kalitesini artırmak için bir araç olarak kullandığımız teknolojiyi, insan kaynağını daha etkin kullanarak, süreç otomasyonu sağlamak için konumlandırmayı ayrıca bunu yaparken sektör dinamiklerini ve kullanıcı beklentilerini doğru analiz ederek, yasalara tam uyumlu olmayı ve sürekli iyileşme çalışmalarını prensip olarak edinmeyi ve tüm faaliyet alanlarımızda bu yaklaşımı benimsemeyi taahhüt ediyoruz.

Sunduğumuz Çözümler Nelerdir?

Hosting Hizmeti ;

Yüksek donanım sahip sunucular ile yüksek internet bağlantısına sahip alt yapımız üzerinden kesintisiz site barındırma çözümleri sunmaktayız.Bu sayede siteleriniz 7/24 aktif olarak yayın vermektedir.

Bulut Sunucu ve Sanal Sunucu Hizmetleri;

Türkiye’nin öncü verimerkezleri üzerindeki firmamıza ait yüksek özellikli performanslı donanımlar üzerinden sanal sunucu ve bulut sunucu hizmetleri sağlamaktayız.Bu sayede paylaşımlı alanda paylaşımsız performans ve kesintisiz yayın imkanı sağlamaktayız.

Kiralık Sunucu ( Dedicated ) Hizmetleri;

Kaynak kullanımı yüksek websiteleri ve uygulamalar için tamamiyle paylaşımsız bir sunucu üzerinden ve yüksek hat kapasitesi ile yayın imkanı sunmaktayız.Bu hizmet sayesinde fiziksel bir sunucu sağlanarak bu sunucuya uzaktan 7/24 erişim sağlanmaktadır.

Neden Servers ?

10 senelik tecrübemizle en iyi hizmeti vermek için hizmet kalitemizi sürekli yükseltiyoruz.

Kurumsal Firma

Hızlı Destek

Güçlü Alt Yapı

Güvenli Yapı

DETAYLI BİLGİYE Mİ İHTİYACINIZ VAR ?

Hemen Kayıt Bırakın, Biz Sizi Arayalım !

WhatsApp Destek